ProInvestors – Mity obalone

Szanowni Państwo

Czym był by dzień bez planów, wyzwań i marzeń. Tak jak potrafimy najlepiej, tak właśnie staramy się wspierać procesy inwestycyjne. Do napotykanych trudności i barier podchodzimy z pokorą. Siłę czerpiemy z rozmów i spotkań. Właśnie dlatego zorganizowaliśmy konferencję PROINVESTORS.
Nieustanny postęp technologiczny i globalizacja sprawiają, że polskie przedsiębiorstwa stają obecnie w kluczowym momencie rozwoju. Jak powiedział gość naszej konferencji – ekonomista prof. Witold Orłowski – „dziś trzeba biec by stać w miejscu”. By odnosić dziś sukcesy w gospodarce trzeba więc być prawdziwym sprinterem. Mechanizmem, który może w tym pomóc są z pewnością Specjalne Strefy Ekonomiczne. Wierzymy, że nasze spotkanie z Państwem w dniu 20 października, wskazało szanse na sprawniejsze funkcjonowanie na rynku. Dziękujemy za rady, wskazówki, uwagi. Dziękujemy za to, że poświęciliście Państwo swój cenny czas.
Być może „Proinvestors – pogromcy mitów” staną się imprezą cykliczną. Tak więc zamiast pożegnań, wolimy powiedzieć do zobaczenia. Do zobaczenia w Strefie.

Z wyrazami szacunku
Andrzej Najda