Najda Consulting po raz kolejny w rankingu najskuteczniejszych firm doradczych w Polsce!

Ogólnopolski magazyn „Fundusze Europejskie” o dotacjach unijnych opublikował ogólnopolski ranking najskuteczniejszych firm doradczych. Tym razem magazyn opublikował wyniki firm doradczych za 2014 oraz kończącej się perspektywy unijnej na lata 2007-2013.
Najskuteczniejsze firmy doradcze 2015r

W tym rankingu firma Najda Consulting została sklasyfikowana w kilku kluczowych kategoriach.

1. Najskuteczniejsze firmy doradcze według wartości dotacji i liczby projektów, które uzyskały dofinansowanie w programach regionalnych i krajowych.

– 43,72 mln zł pozyskanych w 2014 roku dotacji pozwoliło naszej firmie na zdobycie 30 miejsca w Polsce

– 37 projektów które uzyskały dofinansowanie w 2014 roku pozwoliło nam na zdobycie 22 miejsca w Polsce oraz co bardzo istotne 1 miejsca z pośród sklasyfikowanych firm z woj. zachodniopomorskiego!

2. Liderzy doradzania administracji publicznej w 2014 roku według wartości dotacji i liczby projektów, które uzyskały dofinansowanie w programach regionalnych i krajowych.

– 19,96 mln zł pozyskanych dotacji pozwoliło naszej firmie na zdobycie 14 miejsca w Polsce

– 19 projektów które uzyskały dofinansowanie pozwoliło nam na zdobycie 9 miejsca w Polsce oraz 2 miejsca z pośród firm z woj. zachodniopomorskiego!

3.Liderzy doradzania przedsiębiorstwom w 2014r według wartości dotacji i liczby projektów, które uzyskały dofinansowanie w programach regionalnych i krajowych.

– 23,76 mln zł pozyskanych dotacji pozwoliło naszej firmie na zdobycie 23 miejsca w Polsce

4. Liderzy doradzania małym i średnim przedsiębiorstwom w 2014r według wartości dotacji i liczby projektów, które uzyskały dofinansowanie w programach regionalnych i krajowych.

– 23,76 mln zł pozyskanych dotacji pozwoliło naszej firmie na zdobycie 22 miejsca w Polsce

– 18 projektów które uzyskały dofinansowanie pozwoliło nam na zdobycie 25 miejsca w Polsce

Najskuteczniejsze firmy doradcze 2007-2013r
W latach 2007-2013 firma Najda Consulting również została sklasyfikowana w kilku kluczowych kategoriach.

1. Najskuteczniejsze firmy doradcze według wartości dotacji i liczby projektów, które uzyskały dofinansowanie w programach regionalnych i krajowych.

– 223,95 mln zł pozyskanych dotacji pozwoliło naszej firmie na zdobycie 37 miejsca w Polsce

– 134 projekty które uzyskały dofinansowanie pozwoliły nam na zdobycie 30 miejsca w Polsce oraz 2 miejsca z pośród sklasyfikowanych firm z woj. zachodniopomorskiego!

2. Liderzy doradzania administracji publicznej według wartości dotacji i liczby projektów, które uzyskały dofinansowanie w programach regionalnych i krajowych.

– 157,20 mln zł pozyskanych dotacji pozwoliło naszej firmie na zdobycie 20 miejsca w Polsce

– 71 projektów które uzyskały dofinansowanie pozwoliło nam na zdobycie 13 miejsca w Polsce oraz 2 miejsca z pośród firm z woj. zachodniopomorskiego!

3.Liderzy doradzania przedsiębiorstwom według wartości dotacji i liczby projektów, które uzyskały dofinansowanie w programach regionalnych i krajowych.

– 23,76 mln zł pozyskanych dotacji pozwoliło naszej firmie na zdobycie 23 miejsca w Polsce

4. Liderzy regionalnych programów operacyjnych

– 160,10 mln zł pozyskanych dotacji pozwoliło naszej firmie na zdobycie 26 miejsca w Polsce

– 64 projekty które uzyskały dofinansowanie pozwoliło nam na zdobycie 28 miejsca w Polsce

5. Liderzy programu rozwoju obszarów wiejskich
– 33 projekty które uzyskały dofinansowanie pozwoliły nam na zdobycie 12 miejsca w Polsce

6. Liderzy w pozyskiwaniu dotacji na inwestycje w gospodarce wodno-ściekowej

– 10 projektów które uzyskały dofinansowanie pozwoliły nam na zdobycie 8 miejsca w Polsce

Ranking najskuteczniejszych firm doradczych w Polsce przygotowany przez ogólnopolski miesięcznik Fundusze Europejskie potwierdza, że firma Najda Consulting jest bardzo skuteczna w realizacji projektów dla swoich klientów zarówno z sektora przedsiębiorstw oraz administracji publicznej. Opublikowane rankingi potwierdzają, że tak w rzeczywistości wygrali nasi klienci, którzy zrealizowali dzięki współpracy z naszą firmą tak dużo projektów. Realizacja kilkunastu kluczowych projektów, które otrzymały dofinansowanie przyczyniła się do podniesienia konkurencyjności firm, które otrzymały wsparcie dotacyjne a w przypadku projektów dla administracji publicznej wzrostu atrakcyjności danego regionu.

W tym roku nie zwalniamy tempa i już przygotowujemy dla naszych klientów kilka ciekawych projektów, które mają szanse na uzyskanie dofinansowania z nowej perspektywy unijnej na lata 2014-2020.
Więcej o ogólnopolskim rankingu na stronie gazety www.fundusze-europejskie.pl