Najda Consulting z Nagrodą Gospodarczą Business Club Szczecin za 2019 rok!

W piątek w nowym kompleksie biurowo-hotelowym Posejdon, odbyła się XVIII Galę Biznesu organizowana przez i Business Club Szczecin. Podczas gali przyznawane są Nagrody Gospodarcze przedsiębiorcom w dowód uznania dla realizowanych przez te firmy odważnych inwestycji oraz za wieloletni trud w rozwijaniu działalności gospodarczej.
W tym roku Nagrodę Gospodarczą za osiągnięte wyniki w 2019 roku otrzymała firma Najda Consulting sp. z o.o. sp. k . Nagrodę odebrał w imieniu firmy Prezes Zarządu Pan Andrzej Najda.
W ubiegłym 2019 roku firma Najda Consulting świętowała 15-lecie swojej działalności które połączone było z otwarciem nowej siedziby w biurowcu Cukrowa Office. Przez 15 lat firma wypracowała pozycję lidera na rynku w obszarze projektów realizowanych z funduszy unijnych. Firma Najda Consulting zrealizowała 256 inwestycji, w tym 121 inwestycji dla instytucji samorządowych, 93 inwestycje dla przedsiębiorstw, których wartość wyniosła 1,2 mld zł, w tym wartość dofinansowania – 678 mln zł. Od kilku lat firma sklasyfikowana jest na pierwszym miejscu w regionie w rankingu najskuteczniejszych firm doradczych w Polsce prowadzonym przez dwumiesięcznik Fundusze Europejskie. Spółka była inżynierem kontraktu m.in. podczas budowy Centrum Dialogu Przełomy w Szczecinie, hali widowiskowo-sportowej w Międzyzdrojach, rewitalizacji Centrum Kulturalno-Rozrywkowego Nowy Browar Szczecin.
Nagrody Gospodarcze BCS za rok 2019 otrzymali również: Grupa Kapitałowa MEON, spółka Porto, spółka Stalkon oraz gmina Kołbaskowo. Ponadto, Nagrodę Indywidualną Business Club Szczecin przyznał doktor nauk medycznych Elżbiecie Andrysiak-Mamos.
Podczas Gali Biznesu doceniono również dr hab. nauk ekonomicznych, prof. Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu Anetę Zelek, która otrzymała Złotą Odznakę Honorową Gryfa Zachodniopomorskiego.

Szersza relacja z gali poniżej
https://24kurier.pl/aktualnosci/gospodarka/gala-biznesu-w-posejdonie/
https://gs24.pl/xviii-gala-biznesu-w-szczecinie-odbyla-sie-w-posejdonie-zdjecia/ar/c3-14710611