Stoczniadlaszczecina.pl – to nowy projekt.

Miło nam poinformować Państwa, że firma Najda Consulting objęła patronatem merytorycznym projekt nowego portalu o tematyce stoczniowej www.stoczniadlaszczecina.pl Jesteśmy przekonani, jako firma specjalizująca się w pozyskiwaniu środków unijnych, że każde działanie mające na celu odbudowę przemysłu stoczniowego w Szczecinie jest warte uznania.

W tym przypadku „stocznia dla Szczecina” jest pewnym skrótem myślowym, gdyż nie chodzi o powrót do jednej wielkiej stoczni, tylko o odbudowę przemysłu stoczniowego. Abstrahując od nie zawsze rzetelnej polemiki politycznej, warto podkreślać te dobre działania rządu i samorządu, które pozytywnie wpływają na rozwój firm w branży stoczniowej.

Firma Najda Consulting ma doświadczenie we współpracy z firmami branży stoczniowej. Pozyskaliśmy finansowanie unijne na wyszkolenie, odbycie staży a następnie zatrudnienie pracowników w firmie Bilfinger Mars Offshore oraz dla firmy zależnej od Stoczni Gdańskiej – GSG Akademia Rozwoju. Dzięki naszej pomocy kilkuset bezrobotnych uzyskało wiedzę i potrzebne certyfikaty do pracy w przemyśle stoczniowym. Mamy nadzieję, że firmy branży morskiej będą dalej sięgać po środki europejskie i rozwijać się w Szczecinie. www.stoczniadlaszczecina.pl to projekt wart zainteresowania.