Zakończyliśmy realizację projektu pn.: „Wdrożenie innowacyjnej technologii produkcji urządzeń scenicznych przez Flash-Butrym Sp. j.”

Informujemy, iż po dwóch latach rozliczania projektu pn.: „Wdrożenie innowacyjnej technologii produkcji urządzeń scenicznych przez Flash-Butrym Sp. j.” zakończyliśmy jego realizację.

Projekt dofinansowany został w ramach Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, Działanie 4.4 „Nowe inwestycje o wysokim potencjale innowacyjnym”, w kwocie 5 389 300,00 zł – wartość projektu wyniosła 13 488 100,00 zł

Inwestycja objęła zakup hali wraz z gruntem oraz linii technologicznej do produkcji urządzeń scenicznych. Celem realizacji projektu było wprowadzenie na rynek znacznie ulepszonych czterech grup produktów z branży oświetlenia scenicznego oraz wprowadzenie dwóch innowacyjnych technologii. W ramach projektu powstał w nowej fabryce dział badawczo-rozwojowy dzięki współpracy z Zachodniopomorskim Uniwersytetem Technologicznym w Szczecinie.

Firma Flash Butrym Sp. j. działa w branży urządzeń scenicznych, w celu sprzedaży sprowadzała urządzenia z Chin, jednak z uwagi na coraz mniejszą opłacalność oraz jakość towaru podjęła decyzję o uruchomieniu nowoczesnej fabryki w woj. zachodniopomorskim. W nowej fabryce firma produkuje innowacyjne, dobre jakościowo produkty, dając na nie gwarancję i zapewniając szybką realizację zamówienia.

Zdjęcia