Projekty MSP

Budowa Galerii w Międzyzdrojach. Budynek usługowy: handlowo – gastronomiczny wraz z punktem ratownictwa i pomocy medycznej oraz punktem doradczo – szkoleniowym

Beneficjent: Promenada Sp. z o.o.

Źródło finansowania: Projekt dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013, Poddziałanie 5.2.1 Inicjatywa Jessica.

Opis projektu:

Przedmiotem projektu jest budowa budynku usługowego, handlowo-gastronomicznego wraz z infrastrukturą, zlokalizowaną na terenie wybrzeża morskiego w Międzyzdrojach, przy ul. Bohaterów Warszawy. Projektowany budynek będzie 3 kondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony, przeznaczony na działalność handlowa i gastronomiczną.

  • Piwnice budynku przeznaczono na 25 miejsc postojowych, pomieszczenia dla ratowników WOPR, magazyny dla łodzi ratowniczych, punkt pierwszej pomocy medycznej, pomieszczenia techniczne obsługujące budynek.
  • Na pierwszym piętrze przewidziano lokale handlowe oraz punkt doradczo – szkoleniowy dla bezrobotnych i ofiar przestępstw (16 lokali handlowych),
  • Na parterze i drugim piętrze zaprojektowano lokale gastronomiczne wraz z tarasami widokowymi (4 restauracje na parterze budynku, 2 kawiarnie na II piętrze).

Przedmiotowe przedsięwzięcie obejmuje również budowę placu manewrowego, dojazdu do garażu podziemnego, ciągów pieszych. Ponadto planuje się budowę stałego zjazdu na plażę, który zapewni dojście do plaży wczasowiczom i osobom niepełnosprawnym, a także umożliwi dojazd pojazdom osobowym i ciężarowym.

Wartość projektu 21 000 000,00 zł
Dofinansowanie 12 600 000,00 zł

Galeria na stronie www.najdaconsulting.pl.

powrót